Çankaya ECA Servisi ile çalışabilmek için bizi aramanız ve şikayetinizi bildirmeniz yeterlidir. Uzman personellerimiz annda sizinle ilgilenerek şikayetinizi dinleyecektir. Eğer telefonda yardımcı olamıyorsak hemen bir ekip yönlendirme çalışması başlatarak tamiratın ilk adımını atacaklardır. ECA markasının büyüklüğünü bilen ve onun için ürünlerini gözü kapalı alan müşterilerimiz arkalarında dev bir servis organizasyonu olduğunu gayet iyi biliyorlar.

ECA çatısı altında görev yapan tüm personellerimiz sektörün en iyilerindendir. Gayet başarılı bir şekilde eğitimlerini tamamlamış, sertifika almaya hak kazanmış ve belirli bir süre deneyim kazanmış kişilerden titiz bir şekilde seçilmişlerdir. Biz bu güne kadar ECA markalı kombi veya şofben tamiratlarımızın hepsinde büyük bir başarı ile görevimizi tamamladık. Çünkü biz asla işimizi şansa bırakmadık. Her zaman eğitime ve bilgi birikimine önem verdik. Başarı kesinlikle tesadüflerle elde edilmez. Çok çalışmak ve uzun yıllarınızı vermekle elde edilir.

Çankaya ECA Servisi kombi bakımlarınız, şofben tamiratlarınız için haftanın 7 günü emrinizdedir. ECA markalı ürünleriniz ne kadar sağlam üretilirse üretilsin mutlaka bakım gerekir. Bu işlem arıza yapmasının önüne geçer ve aynı zamanda kullanım ömrüne direk etki eder. Gaz kokusu duyulan ortamlarda hemen camı açmanız gerekir. Hiç vakit kaybı olmaksızın da EGO ile iletişime geçerek ekip çağırmanız şarttır. Bu konuda alo 187 size yardımcı olacak birimdir. Ayrıca eski tip bacalı kombi veya şofben kullanıyorsanız hemen bunları ekarte edip yeni nesil hermetik ürünlere geçiş yapmalısınız. Unutmayın; doğalgaz değil insan hataları ve ihmal ölüme sebebiyet vermektedir. Bu durumlara maruz kalmamk için gerekli önlemleri almanız faydanıza olacaktır.

Çankaya ECA Servisi kombi yedek parçalarını temin edebilmeniz için semtin çeşitli noktalarında depolar oluşturmuştur. Bu sayede ekiplerimiz hangi mahallede olursa olsun oraya yakın bir depoya giderek ECA yedek parçalarını temin edebilmektedir. Bu sayede de işlemleriniz çok çok çabuk tamamlanabilmektedir. Bizlere ulaşmak için ve arızalarınıza müdahale edebilmemiz için telefonla arayabilrsiniz. İlgili birimlerimiz her durumda ve şartta sizlere yardımcı olabilmek için çalışma başlatacaktır. ECA servisi çatısı altında birleşen ve hizmetlerimizden son derece memnun olan mutlu müşterilerimiz arasına katılmak isterseniz arayabilirsiniz.